Schoolnieuws.

ijssel, hnlponderwijzeres te Kampen, had acte als hulponderwijzeres.

In de beginselen der Engelsche en Hoogduitsche talen. Lutgens, (M. M. S.) vermeld onder n. In de beginselen der Fransche

en Hoogduitsche talen. Lutgens, Theresia, geb. 19 Junij 1840, geëxam. in Noordholland,

hulponderwijzeres te Amsterdam, had acte als hulponderwijzeres.

In de beginselen der Fransche taal.

M.

Marck, (M. A. R. von der) vermeld onder IV. In de beginselen

der Fransche taal. Meij, Wilhelmina Hendrika van der, geb. 11 Mei 1839, geëxam.

in Gelderland, hulponderwijzeres te Arnhem, had acte van

algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der

Engelsche en Hoogduitsche talen. Meijroos, Hendrika Catharina, geb. 12 Julij 1841, geëxam. in

Noordholland, te Enkhuizen, had acte als hulponderwijzeres. In

de beginselen der Engelsche en Hoogduitsche talen. Miltenburg, (A. C.) vermeld onder IV. In de beginselen der

Fransche taal.

Miltenburg, Margaretha WiUemina, geb. 17 Mei 1838, geëxam. in Zuidholland, kweekelinge te Gorinchem, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Moens, (J. Th. 3.) vermeld ouder IV. In de beginselen der Fransche taal.

N.

Nanning, Gijsberta Hermina, geb. 23 Maart 1824, geëxam. in Gelderland, onderwijzeres teBennekom, had acte vaaalgemeene toelating als schoolhouderes. In de handwerken voor meisjes.

Neve, Krijna Sophia de, geb. 17 Junij 1840, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzeres te Alkmaar, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Nieuwenhuisen, Johanna Christina, geb. 23 Junij 1832, geëxam. in Zuidholland, huisonderwijzeres te Rijswijk, had acte als hoofdonderwijzeres. In de handwerken voor meisjes.

Noordaa, Catharina Adolphina van der, geb. 10 Febr. 1839, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzeres te Dordrecht, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Noordanus, (H. M.) vermeld onder IV. In de handwerken voor meisjes.