Scli oolnieu ws.

mi

Erven, Sazanna Maria Mathilde van, geb. 11 Junij 1S37, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzeres te 's Bosch, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal. F.

Eleisckauer, (A. E. II. C. E. F.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Fol, (D. P.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Frackers, Elizabeth Johanna Catharina, geb. 31 Julij 1S41, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzeres te Haarlem, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Engelsche taal.

Frederiks, (II. J.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Fruijt, (C. M. Ch.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

G.

Gerlings, Charlotta Louise, geb. 11 Jan. 1839, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzeres te Zaandam, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Geuns, Titia Marianne van, geb. 31 Aug. 1837, geëxam. in Drenthe, hulponderwijzeres tc Assen, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal en in de handwerken voor meisjes.

Gijsmijt, Johanna, geb. 24 Junij 1815, geëxam. in Friesland, onderwijzeres te Harlingen, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der Hoogduitsche taal en in de handwerken voor meisjes.

Glaser, Clara Cornelia, geb. 5 Febr. 1839, geëxam. in Noordbrabant, te Oosterhout, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der Engelsche taal.

Gosler, Eleonora Christina, geb. 4 April 1835, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzeres te Gouda, -had acte als hulponderwijzeres. In de handwerken voor meisjes. Grielhuijsen, (C. E. van) vermeld onder IV. In de beginselen der Engelsche taal.

Groot, Lucretia de, geb. 3 Oct. 1826, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzeres te Amsterdam, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de handwerken voor meisjes.

Groot, Maria Elizabeth Christina de, geb. 7 Mei 1813, geëxam. in