Schoolnieuws.

Blolkamp, Geeriruida, geb. 18 Julij 1840, geëxam. in Utrecht, hulponderwijzeres te IJsselstein, had acte als hulponderwijzeres. In de beginselen der Fransche taal.

Bonniver, Gertr. Joseph. Adelia, geb. 18 April 1825, geëxam. Limburg, te Heijthuizen, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der Fransche taal.

Bontjema, (A.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal en in de handwerken voor meisjes.

Botlenburg, Cornelia Catharina van, geb. 29 Sept. 1838, geëxam. in Zuidholland, kweekelinge te Leiden, had acte als huisonderwijzeres. In het rekenen.

Boumeester, (M. P. C. den) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Brem, Maria Herberta, geb. 10 Febr. 1819, geëxam. in Gelderland, onderwijzeres te Barneveld, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de handwerken voor meisjes.

Brom, (C. G.) vermeld onder IV. In de handwerken voor meisjes.

Brunet de Rochebrune, (J. A. C.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Büchler, (A. J. II.) vermeld onder II. In de beginselen der Fransche, Engelsche en Hoogduitsche talen en in de handwerken voor meisjes. C.

Camerlingh, (S. E. Ch.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

Camphuis, Jeannnette Catherine, geb. 7 Maart 1839, geëxam. in Gelderland, onderwijzeres te Wageningen, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de handwerken voor meisjes.

Cooke, {II. O M.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche taal.

D.

Dooremaal, Johanna Adriana van, geb. 8 Junij 1836, geëxam. in Noordbrabant, onderwijzeres te Breda, had acte van algemeene toelating als schoolhouderes. In de beginselen der Hoogduitsche taal. E-

Eekhout, (II. J.) vermeld onder IV. In de beginselen der Fransche

taal en in de handwerken voor meisjes. Einthoven, (M. Ch. J.) vermeld onder II. In de beginselen der

Fransche en Engelsche talen.