Schoolnieuws.

u.

Uurbanus, Pieter, geb. 13 Maart 1830, geëxam. in Noordhollancl, onderwijzer te Helder, had den tweeden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Uven, (A. L. van) vermeld onder III. In de beginselen der Fransche taal en der wiskunde.

V.

In 't Veld, Antonij Arie, geb. 21 Dec. 1829, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Capelle, had den tweeden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Verhoef, Cornelis Johannes, geb. 27 Febr. 1838, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Rotterdam, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Vermaat, (J.) vermeld onder III. In de beginselen der Fransche taal en der wiskunde.

Vietsch, Bastiaan, geb. 13 April 1838, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Woudrichem, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Vos, Jacobus Marinus, geb. 8 Aug. 1840, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Vrind, Hendrik, geb. 28 Jan. 1838, geëxam. in Groningen, hulponderwijzer te Finsterwold, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

W.

Waltmans, Joannes Jacobus, geb. 4 Febr. 1837, geëxam. in Limburg, hulponderwijzer te Well, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Wansink, Hendrïkus Johannes, geb. 5 Julij 1832, geëxam. in Gelderland, onderwijzer te Huissen, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Warmink, Antonie, geb. 28 Maart 1833, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Vriezenveen, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Wethmar, Barend, geb. 5 Oct. 1837, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.