Schoolnieuws.

Snijder, Jan, geb. 25 Dec. 1839, «geëxam. ia Gelderland, hulponderwijzer te Hattem, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Spaan, Maühijs Johannes, geb. 2 Nor. 1840, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Haarlem, had acte als hulponderwijzer. In de gymnastiek.

Steenhuis en, Philippus Johannes, geb. 18 Jan. 1841, o-eëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Woerden, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Stein, Johannes Hendrihus, geb. 31 Mei 1839, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Bodegraven, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Stelma, Fekke, geb. 16 Julij 1837, geëxam. in Friesland, hulponderwijzer te Sneek, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Stevens, Johannes, geb. 24 Sept. 1830, geëxam. in Noordholland, leeraar aan het gymnasium te Enkhuizen, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Sikkel Schoenmaker, (A. F.) vermeld onder III. In de beginselen der wiskunde.

Stoppelaar, Frans de, geb. 27 Febr. 1841 , geëxam. in Utrecht, hulponderwijzer te Lc-enen, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Str oes, Jacobus Marius, geb. 31 Julij 1829 , geëxam. in Zeeland, onderwijzer te Colijnsplaat, had den tweeden rang. In de beginselen der Fransche taal.

T.

Thijssen, Johannes, geb. 20 Sept. 1836, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Thijssen, Johannes Franciscus, geb. 11 Aug. 1829, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den tweeden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Thomson, Jan Willem Robert, geb. 12 Jan. 1841, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Buren, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Troll, Frederik, geb. 20 Sept. 1838, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Haarlem, had acte als hulponderwijzer. In de gymnastiek.