Schoolnieuws,

in Overijssel, hulponderwijzer te Zwartsluis , had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Reinders, Geert, geb. 16 Junij 1838, geëxam. in Groningen, te Groningen, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal en in het teekencn.

Rijshouwer, Cornelis, geb. 29 Oct. 1832, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te 's Gravenhage, had den tweeden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Rogge, (P.) vermeld onder I. In de beginselen der Fransche en Engelsche talen.

Röhner, Johann Carl, geb. 26 Sept. 1839, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Doesborgh, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der wiskunde.

Roolant, Hendrikus, geb. 27 Jan. 1836, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Eijsbergen, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Rooseboom, Willem Jan, geb. 24 Jan. 1835, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te 'sBoch, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

S.

Schets, Franciscus Josephus, geb. 24 Nov. 1840, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Oosterhout, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der wiskunde.

Scholten, Dirk, geb. 10 Jan. 1839, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Alkmaar, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Schreiner, Hermanus, geb. 28 Febr. 1838, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Wageningen, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal en in het teekenen.

Servais, Joseph Martin Francais, geb. 25 Maart 1827, geëxam. in Noordbrabant, onderwijzer te 's Bosch, had den tweeden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Seulijn, Johannes Nicolaas, geb. 8 April 1838, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Bijssen, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche en Hoogduitsche talen.

Smit, Johannes Hendrik Matthijs, geb. 5 Oct. 1831, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.