Schoolnieuws.

N.

Nagel, Cornelis Jan van der, geb. 5 Maart 1840, geëxam. in Gelderland , hulponderwijzer te Hatert, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Nieuwenhuis, Arend Jan, geb. 17 Mei 1837, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Deventer, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Nijhqf, Frank, geb. 1 Junij 1840, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Deventer, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Nobel, (J. dé) vermeld onder III. In de gymnastiek.

Noordraven, (J.) vermeld onder III. In de gymnastiek.

Nunnink, Franciscus Bernardus, geb. 30 Julij 1840, geëxam. in Zeeland, hulponderwijzer te Aardenburg, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

O.

Oosten, (U. A. van) vermeld onder III. In do beginselen der wiskunde.

Overbeek, Gerhard Antonij, geb. 24 Oct. 1839, geëxam. in Gelderland , hulponderwijzer te Epe, had acte als hulponderwijzer. In het teekenen.

P.

Pik, Gijsbert Karei, geb. 28 Dec. 1836, geëxam. in Zuidholland,

hulponderwijzer te 's Gravenhage, had den derden rang. In de

beginselen der Engelsche taal. Posthumus, Nicolaas Wilhelmus, geb. 22 Jan. 1838, geëxam. in

Zuidholland, hulponderwijzer te Asperen, had den derdon rang.

In de beginselen der Hoogduitsche taal. Postmus, Tetze, geb. 9 April 1836, geëxam. in Groningen, hulponderwijzer te Groningen, had acte als hoofdonderwijzer. In de

beginselen der wiskunde. Potlebakker, Jurrien, geb. 25 Dec. 1837, geëxam. in Noordholland,

hulponderwijzer te Schragerbrug, had den derden rang. In de

beginselen der wiskunde. Poulus, Ilenricus Joannes, geb. 8 Dec. 1836, geëxam. in Noord-

brabant, hulponderwijzer te 's Bosch, had den derden rang. In de

beginselen der Fransche taal.

E.

Ravesteijn, Everardus Hendrikus van, geb. 25 Febr. 1840, geëxam.