Schoolnieuws.

Linde, Jan van de, geb. 1 Maart 1841, geëxam. in Zeeland, hulponderwijzer te Wolphaartsdijk, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Lutgens, Jan, geb. 4 Sept. 1836, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Veur, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

M.

Maaswinkel, Jacobus van, geb. 8 April 1827, geëxam. in Noordholland, onderwijzer te Amsterdam, had den tweeden rang. Inde beginselen der Engelsche taal.

Mans, Berk Bernard, geb. 6 Dec. 1839, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Hardenbergh, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Meijer, Albert, geb. 30 Oct. 1840, geëxam. in Groningen, hulponderwijzer te Scheemda, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der wiskunde.

Meijerink, Harmanus Arnoldus, geb. 3 Jan. 1841, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Lochem, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Milo, Jacobus Gerardus, geb. 14 Sept. 1840, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Heemstede, had acte als hulponderwijzer. In de gymnastiek.

Moerkerken, Albertus van, geb. 3 Junij 1835, geëxam. in Overijssel, hulponderwijzer te Deventer, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Molenaar, Adrianus Martinus, geb. 19 Nov. 1839, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Rotterdam, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Engelsche taal.

Moll, Pieter Johannes, geb. 29 Febr. 1836, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Putten, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der wiskunde.

Monné, Hendrik Jan, geb. 17 Mei 1833, geëxam. in Utrecht, hulponderwijzer te Utrecht, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Muller, Coenraad Hendrik, geb. 21 Junij 1815, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Oirschot, had den tweeden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.