Schoolnieuws.

K.

Knapper, Christiaan, geb. 18 April 1841, geëxam. in Friesland, hulponderwijzer te Leeuwarden, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Engelsche taal.

Koch, Carel Frederik, geb. 1 Aug. 1827, geëxam. in Zuidholland, onderwijzer te Schiedam, had den tweeden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Koeijers, Jacobus, geb. 14 Oct. 1840, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Capellc a/d LTssel, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Kok, Frederik Willem, geb. 17 Sept. 1837, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Kok, G-errit, geb. 17 Jan. 1836, geëxam. in Zuidholland, hulponderwijzer te Voorburg, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Kouwenaar, Gerrit, geb. 18 October 1832, geëxam. in Gelderland, onderwijzer te Brammen, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Kruijtzer, Joannes Mathijs, geb. 25 Aug. 1830, geëxam. in Limburg', onderwijzer te Odilienberg, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

L.

Langeraad, Lambregt van, geb. 24 Jan. 1828, geëxam. in Zeeland, onderwijzer te Biervliet, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Lankkamp, Johan, geb. 28 April 1837, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Warnsveld, had den derden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Lammers, Pieter Cornelis, geb. 24 Dec. 1839, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Geertruidenberg, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Zau, Hermanus Leonardus la, geb. 31 Jan. 1841, geëxam. in Noordholland , hulponderwijzer te Haarlem, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal en in de gymnastiek.

Leppink, Jan, geb. 27 Dec. 1838, geëxam. in Utrecht, hulponderwijzer te Utrecht, had acte als hulponderwijzer. In het teekenen