Schoolnieuws.

onderwijzer te Bingelrade, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Beus, Hendrik Willem de, geb. 12 Junij 1834, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Twello, had den tweeden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Sillebrand, Adam Frederik, geb. 17 April 1838, geëxam. in Noordholland , hulponderwijzer te Amsterdam, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Hinse, Hendrik, geb. 13 Oct. 1837, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Hoefman, Adolf, geb. 29 Sept. 1828, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Monnickendam, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Hofkamp, Klaas, geb. 20 Nov. 1831 , geëxam. in Groningen, onderwijzer te Groningen, had den tweeden rang. In het teekenen:

Hofkamp, Sebo Jacobs, geb. 3 April 1830, geëxam. in Groningen, onderwijzer te Groningen, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Hofman, Cornelis, geb. 24 April 1824, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Elburg, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.

Hogervorsl, Hendrik, geb. 6 Dec. 1S33, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Nijmegen, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Hogewind, Berend, geb. 6 Oct. 1821, geëxam. in Gelderland, onderwijzer te Neede, had den tweeden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Hoorweg, Pieter Reinardus, geb. 21 Mei 1839, geëxam. in Zuidholland , hulponderwijzer te Krimpen a/d Lek, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Borst, Balthasar Jan van der, geb. 4 Junij 1839, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Hilversum, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Buizinga, Eelko, geb. 24 Mei 1834, geëxam. in Groningen', onderwijzer te Groningen, had den tweeden rang. In het teekenen.

Busen, Rijndert, geb. 21 Julij 1828, geëxam. in Overijssel, onderwijzer te Deventer, had den tweeden rang. In de beginselen der wiskunde.