Schoolnieuivs.

Aris, Jacobus, geb. 7 Junij 1840, geëxam. in Noordholland , hulponderwijzer te Amsterdam, had acte als hulponderwijzer. Inde beginselen der Fransche taal.

Baaij, Johannes Christiaan, geb. 26 Nov. 1837, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Bellaart, Willem Hendrik, geb. 22 April 1838, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Haarlem, had den derden rang. In de beginselen der wiskunde.

Bello, Phüippus, geb. 6 April 1838, geëxam. in Groningen, hulponderwijzer te Groningen, had acte als huisonderwijzer. In het teekenen.

Berg, Gerardus Barnardus van den, geb. 17 April 1836, geëxam. in Utrecht, hulponderwijzer te Utrecht, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Hoogduitsche taal.

Bijl, Willem, geb. 1 Aug. 1834, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Avezaath, had acte als hoofdonderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Bitter, Johannes Cornelis, geb. 3 Nov. 1837, geëxam. in Noordbrabant, hulponderwijzer te Eindhoven, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Bleeker, Adrianus, geb. 7 Aug., 1841, geëxam. in Noordholland, hulponderwijzer te Amsterdam, had acte als hulponderwijzer. In de beginselen der Fransche taal.

Boldingh, Beinier Jan, geb. 8 Maart 1838, geëxam. in Friesland, hulponderwijzer te Leeuwarden, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Borst, JVicolaas Johannis, geb. 31 Oct. 1838, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Zutphen, had den derden rang. In de beginselen der Engelsche taal.

Bouwmeester, Adriaan den, geb. 10 Jan. 1837, geëxam. in Gelderland, hulponderwijzer te Elburg, had den derden rang. In de beginselen der Fransche taal.

Braam, Herman van, geb. 10 Oet. 1833, geëxam. in Groningen, hulponderwijzer te Finsterwold, had den tweeden rang. In de beginselen der Hoogduitsche taal.