- 710 —

mr. E. Sol, Tino, J. Welcker, A. v. Renterghen, J. Ruffelse, J. Tetterode en F. de Bruyn Kops, terwijl het Belgische elftal gevormd werd door: H. Leroy (Racing C. B.), E. Poel¬

mans (Union S. G.), J. Robijn (Daring C. B ), C. v. d. Stappen (Union S. G.), C. Cambier (F. C. Brugeois), E. Verbruggen (CS.Brugeois), G.Hebdin (Union S. G.). L. v. Hegge (Union S. G.), G. v. d. Stappen(Union S. G.), M. Vertongen (Racing

C. B ), M. Tobias (Union S. G.). Scheidsrechter was de heer F. König, terwijl de heer Groothof grensrechter voor Nederland was.

De Hollanders beginnen met de zon tegen te spelen.

Reeds in 't begin van het spel wordt voor het Hollandsche doel een corner geforceerd, die echter niets oplevert.

Dan zien we eenige goede uitvallen van De Bruin Kops, die echter geen voordeelen geven.

Welcker's schoten hebben al evenmin succes.

Dan komen de Belgen opzetten, en doen een verwoeden aanval op het Hollandsche net; de bal wordt evenwel door Utermark gestopt.

Even later mislukt er weer een corner, doch na een

scrimmage weten de Belgen

hun eerste punt te maken, 't Heet een punt, maar 't is zeker een twijfelachtig punt, omdat volgens veler beweren tegen de

off-side regel was gezondigd.'tSpel was toen een kwartier aan den gang.

Welcker zet dan z'n beste beentje voor en brengt telkens het Belgisch doel in 't nauw.De

keeperweet

echter alle aanvallen te weren en den bal weg te werken. Totdat eindelijk onze landgenooten beloond woiden

Het elftal der Belgen

De scheidsrechter, omgeven door officials, zich voorberei dend tot den wedstrijd.

De H. B. S.-Combinatie

voor hun zwoegen. De Belgische keeper mist een goed gemikt schot gedeeltelijk, waardoor Ruffjlse in de gelegenheid wordt gesteld 1 — 1 gelijk temaken, reeds viif minuten, nadat de

rooden hun voordeel hadden behaald.

rHet gevolg is natuurlijk weer een opzetten

der Belgen, evenwel zonder oogenblikkelijk succes.

Dan zet van

Renterghtm goed voor,doch

Ruffelse staat buiten spel.

Renterghem

krijgt weer den bal, Ruffelse „kopt," Sol neemt over, doch schiet naast de palen. Tetterode doet daarna hetzelfde. Het spel verplaatst

zich dan weer, en er ontstaat een scrimmage voor het Hollandsche doel; Utermark werkt slecht weg, doch de Belgische rechts binnen heeft pech en schiet te hoog.

Het blijkt nu, dat de Belgen overwegend sterker zijn; telkens worden zware aanvallen op ons doel gedaan, doch door te hoog schieten vooral en een piar maal wegwerken door Tino en Uiermark kunnen ze geen practische resultaten bereiken.

De pauze komt dan ook spoedig zonder verandering in den stand (1 — 1).

Na rust komen eenigen

onzer Hollandsche spelers beter uit. 't Schijnt vooral of Welcker minder bang is geworden. Voor rust deed hij betrekkelijk weinig, na

rust washij

prachtig in vorm.

't Wordt dan ook een geanimeerdspel.

Nu de bal hier, dan daar, thans dit, straks dat doel in gevaar.

Resultaten heeft het werken echter niet,

en als König ± 5 uur 't fluitje laat klinken, is de stand gebleven zooals hij was.