— 709 —

De wedstrijd van de H. B. S.-Combinatie tegen het Belgische elftal te Brussel, Dinsdag 3 Maart.

(Van onzen specialen correspondent en fotograaf.)

Lezer, 't mag Maandagavond tegen halfeen geweest zijn, toen ik in dienst der sport, 't bureau hier verliet, om m'n mandje op te zoeken, 't Luchtschip-artikel was juist op tijd „afgewerkt", om per laatste tremmetje — zij 't

langs een omweg — naar huis te komen, 'k Was Dinsdagmorgenbetrekkelijk vroeg uitdeveeren, om tijdig den trein van 8.20 te halen.Dat er lang geslapen is, mag

'kdusniet

zeggen. Enfin, frisch en wel, zooals dat behoort, stond ik op tijd naast den grooten trein, die me naar Brussel voerde, naar den zoo belangrijken wedstrijd.

Ken kijkje!~op'het Eigenaardig gelegen terrein tijdens den wedstrijd.

men van hevigen wind niet dien last zal hebben als op onze Hollandsche velden.

Aan het terrein is verbonden een heel mooi clubgebouw, op onderstaande foto duidelijk te zien. Van uit dit

clubhuis

„—^^^^^^•«na heeft men

een goed gezicht

velden, die niet alleen een voetbalgrond bevatten,maar een paar mooie tennisbanen, terwijl een cricketpitch de overtui¬

ging

geeft, dat er 's zomers flink „gebowld" wordt.

Na den gemeenschappelijken lunch ben 'k het veld, qua speelveld, eens gaan bekijken. Slecht, bepaald slecht!

Snapshot van het publiek, dat in grooten getale aanwezig was.

In Brussel natuurlijk direct naar 't veld van de Racing, Modder, modder en nog eens modder, die 't spel zeer zou

dat een zes K.M. van de stad af ligt. 't Vormt een soort benadeelen. Thans een en ander over den wedstrijd zelf.

kom uitgegraven in het zand, dat er thans als een soort Het Hollandsche team bestond uit de heeren J. Uter-

beschermende heuvel omheen ligt. 't Komt me voor, dat mark, M. v. Leyden, B. H. .1. Kuneman, C. Gonsalves,