- 704

Sedert werd hij niet meer gezien.

In totaal werd door de vertegenwoordigers van het blauwe buis met oranje mouwen en pet f 6650.— gewonnen.

Gestart werd 46 maal, waarvan 14 maal eerste, 4 maal tweede en 2 maal derde geloopen werd.

Zooals men ziet, dus geen resultaat om ontevreden te zijn. Wel bracht het jaar 1906 een veel grooteren winsom, en wel f 15287.50, doch toen verschenen de kleuren van stal Geersen 128 maal in de baan tegen nu,

Egbertine, 4 j. sch. h. v. Krolik u. Ussanna.

f 1925.— verdiende, slechts 6 maal startte, 3 maal won en ééns als derde eindigde. Zij vertrok met Schönrock naar Duitschland en werd aldaar verkocht, zeer waarschijnlijk voor een goeden

prijs.

Debutant kwam eerst later in het bezit van den stal. Toch won hij nog f 950.— waarvoor hij 6 maal startte en 3 maal won.

De stal Geersen had evenwel ook met déveine te kampen. In de eerste plaats kon Schönrock met Carmen, uit Frankrijk afkomstig, niets uitvoeren. De merrie had in haar geboorteland goede ver

richtingen getoond en op grond daar

Carmen, 6 j. o. in. v. Hetman u. Udine.

Condilet, 5 i. br. h. v. Constenaro u. Wiggaletta.

zooals gezegd, 146 keer. Naar ver-

In Condilet heeft men een uitnemend paard, dat een volgend seizoen er zeer zeker de spanning wel zal inhouden en met concurrent Goudster zooals in 1907 menigen scherpen strijd gaat strijden. En eigenaardig zal 't inderdaad zijn om te zien, wie nu de primus zal blijven van beiden. In 1907 vonden er zeer belangwekkende ontmoetingen plaats en daarbij bleek steeds, dat beide hengsten elkander niet veel toegaven, al was Condilet wellicht iets sterker op korterer. afstand.

Voorts kunnen wij van Heliograaf

houding zijn de vertegenwoordigers ook meer verwachten, tenminste als

van rekende de stal er op, met haar in het afgeloopen seizoen dus nog dit eigenaardige paard geen nukken

een goede aanwinst te hebben gedaan.

Bitter viel de vosmerrie evenwel tegen.

Ook Baroline, een Amerikaan, liep ongeplaatst.

Toch is de klasse van beide paarden goed genoeg om suc¬

ces van hen te verwachten en Schönrock zal zeker niets onbeproefd laten, om dat te bereiken.

Egbertine behoort aan de heeren Hamming en Bolt, doch is bij Schönrock in training.

De schimmelhengst startte 13 maal, won 3 maal, was 3 maal tweede en 1 maal derde, met een winsom van f 1087.50.

De stal Geersen bracht in het seizoen 1907 ook nog in de baan Alwardus, die te Duindigt, naar gezegd werd ongetraind, een prijs van f 400.— won.

beter gebleken dan m het jaar 1906. verkoopt en doet wat het kan. En de

1 oen echter nam stal Geersen de derde overigen zullen zeker onder een leiding plaats in op de lijst van winnende als van H. P. Schönrock hun beste eigenaren; nu de zesde. beentje gaan voorzetten en toonen,

Inmiddels zien wij de toekomst van wat ze kunnen, dezen stal als zeer rooskleurig in. Schönrock gaat zeer nauwgezet

met zijn paarden om en

de vertegenwoordigers, welke dit seizoen nog niet in conditie waren, zullen in 1908 door de voortreffelijke zorgen van dezen vakman bij uitnemendheid zeker een flink figuur op het groene tapijt slaan. Wij wenschen den heer Geersen met zijn bekwamen rijder en trainer in 1908 een flink succes toe.

Voor 1908 zal de stal ongetwijfeld weder „Kampfbereit" zijn. Daar zullen de leiders zeker wel voor zorgen. A. J. G. van Merkesteijn.

Kijkje op de stallen. 2. Schönrock aan de smidse.

Foto's Hendriks en Stok.