iiiiiii iii ii iii i ii iiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii iii iiiiitiiitiiiiiii mi mi in ui minimin muil

Verzekering van Kunstvoorwerpen.

Voor eigenaars en beheerders van Kunstverzamelingen en voorwerpen van hooge waarde, is het van belang, verzekeringen te kunnen afsluiten tegen alle mogelijke beschadiging, welke aan zulke voorwerpen, door een of ander onverwacht ongeval, kan ontstaan. De gebruikelijke brand- en diefstalpolissen voorzien hierin niet volledig en slechts de bijzondere polissen voor kunstvoorwerpen van The Excess Insurance Cy. Lim. te Londen, geven in deze opzichten de meest volledige dekking, zoowel voor schilderijen van eiken aard, als voor alle kostbare stoffen, tapijten, kant, porcelein, meubelen, beeldhouwwerk en muziekinstrumenten, gedurende verblijf zoowel als bij transport.

Premieofferten en verdere bijzonderheden worden gaarne op aanvrage verstrekt door de Hoofdagenten voor Nederland en Koloniën van

The Excess Insurance Cy. Lim.,

DE FIRMA

J. HUM. SCHEI, Keizcrsgr. 391, insMit Til 329 1 5970 H.

iiiiiiiiiiuiiuuiuiuiiiiiiiiiuiiiuuiuiiiiuiiiuiiiiiiuiiiuiiuriiiiiitiiiuiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiitiiiitiiiiiiiiuuiiiiiifiiiuiitiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiuiiiiiiiuuiiiiiiiiu.uiui u

zoodat die van Jacques als een nieuwe firma paradeerde, zonder dat men den indruk kreeg dat beide zaken ontstaan waren door splitsing der oude, en dus gelijkwaardig waren.

Mr. Strauss, die voor Jacques pleitte, toonde in de gerechtzaal foto's van de winkelruiten van Arnold, en daaruit bleek dat als men van de Rue de Rivoli, door de Rue Castiglione naar den Place Vendöme gaat, alleen de naam Seligman zichtbaar was, terwijl de naam Arnold onzichtbaar was. Hij, die na afloop van den oorlog dit wil gaan controleeren, kan eerst een glas sherry gaan drinken in de Bodega van het Hotel Continental op den hoek van de Rue de Rivoli en de Rue Castiglione; de sherry's van Sandeman zijn er excellent.

Hij kan dan daarna gaan zien dat Jacques in 't ongelijk is gesteld, en dat de beschildering van Arnold's vensters onveranderd is gebleven.

GR00TE VOORRAAD ANTIEKE PENDULESenKLOKKEN.

A. D. OVERSTRIJD,

Vertegenwoordiger der Société des Bronzesde Paris

HOOGSTRAAT 223 ■ ROTTERDAM.

nmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiti

luiuiiiuiMiiimmumuiiimiiiiiiimiiiimiiiiiin: