Alleen actief HARPOL geeft u zó’n intens schoon toilet!

Harpol valt niet „zomaar” in het water! Strooi actief Harpol ’s avonds in de closetpot. Terwijl u slaapt, gaat Harpol alle ongerechtigheden te lijf. Overal – ook daar waar een borstel niet komen kan – weekt Harpol vuil, vlekken en aanslag los. Doodt het al Ie ziektekiemen. En als u ’s morgens doortrekt, hebt u het veilige gevoel: mijn toilet is onberispelijk en... „gastvrij”! Ja, Harpol, dat is moderne hygiëne! HARPOL in het „kleinste kamertje” bewijst uw helderheid! Per bus f 1.45 Plastlpak (bevat méér Harpol) f 1.65 Extra grote bus f 2.75

Een befaamd Keckitts produkt

sww»

W onderlimonade Hebt u er een beetje tijd voor over, maak dan ter gelegenheid van een kinderfeestje eens wonderhmonade. U hebt nodig: wat gele en rode gelatinepudding, die zeer stijf moet zijn, plus de gebruikehjke limonade. Snipper de gelatinepudding in kleine stukjes of maak er keurige blokjes van. Doe in elk glas een laagje gele en rode gelatinesnippers of -blokjes en vul aan met limonade. De kinderen zijn er dol op, (De Vrouw en Haar Domein)

Een handje helpen De meeste mensen zouden graag anders willen zijn dan ze zijn. Is uw man van nature terughoudend en schuchter, dan kunt u erop rekenen, dat hij zelf graag anders zou willen, Tien tegen een, dat hij graag een onbevangen mens zou willen zijn. U bereikt niets, als u hem steeds maar weer zijn fouten onder de neus wrijft. Alleen door hem zo nu en dan te verzekeren, dat u trots op hem bent, kunt u hem helpen. Dat versterkt zijn zelfbewustzijn en dat heeft hij nodig om iets aan zijn persoonlijkheid te veranderen. (Blad Zonder Naam)

Systematisch Ga bij vaatwerk omwassen systematisch te werk. Nooit met de vatenchaos beginnen alvorens alles gesorteerd en opgestapeld is. Daarna voorspoelen met koud stromend water. Dan de afwas-

bak met handwarm water en een afwasmiddel vullen: het afwassen gaat dan snel. Daarna het vaatwerk in het afdruiprek zetten en nog eens met kokend water begieten om de resten van het afwasmiddel te verwijderen. Afdrogen is nu niet meer nodig. (Etospost) Eet warm Uit een onderzoek is gebleken, dat bijna de helft van de bevolking in de grote steden op zaterdag geen warme maaltijd krijgt. Wat daarvan de oorzaak is, is moeihjk na te gaan, maar nu de

dagen korter en kouder worden 8' heeft men meer dan anders Iehoefte aan een dagelijkse wamt maaltijd. Die hoeft, als u eei stevige soep of een gemakkelijb stamppot klaarmaakt, niet meer j werk, tijd en geld te kosten dai een aangeklede boterham. (Weekeind Vrj *

Ondergrond ai Een schuimrubberlaagjeondï ® een tafelkleed houdt het glijdffl tegen en geeft tevens een aaa ® gename, ietwat verende ondegrond. (Blad Zonder Naaai * Vers houden lo In nieuwe huizen is vaak ea ingebouwde broodla in de kei- “ ken, maar helaas sluiten a niet altijd voldoende af, zo<k het brood er minder vers in blijf, dan men wel zou willen, Indis u het in aluminiumfolie va J pakt, bhjft het veel beter vers ® En u weet toch, dat brood, ** die manier verpakt en in 4 ” koelkast bewaard, wel een wei ® lekker bhjft ? (Het Parodl P

Vreemd dier Ij Om een eind te kunnen maks J aan de nozemrelletjes vroeg 4 “ burgemeester van een van ik " Waddeneilanden politie te paart “ in plaats van gemotoriseerd! ‘ politie. Hij motiveerde zijn va- ? zoek met de mededeling, dat 4 ® jongelui wel weten om te gaa met een agent en ook met ea P motor, maar nauweUjks weta, j wat een paard was. De stads

jeugd is bang van een paan. omdat ze niet weten wat het doet en wat het kan. (Kampeerkampioeal Voorzichtig Beschouw een insekticide (iasektenwerend middel in sp# bus) altijd als een vergif. Gebruik het dus nooit in de kindei kamer, voor speelgoed of daffl, waar kinderen rondkmipen. At u het bewaart, doe dit dan in eea gesloten kast. Gebruik zo weiffljl mogelijk en zet vogels, visset en huisdieren buiten de kama Verwijder ook aUe voedsel, koot-