ji – GROTE MENSEN – kleine mensa

Russisch idool Amerikaanse meisjes hebben jarenlang Grace Kelly als idool gehad, want zij gold als hét schoolvoorbeeld van een succesrijke carrière. Prinses Gracia kan in de Verenigde Staten nog steeds op een enorme verering rekenen, maar wij geloven, dat haar populariteit een grandioze concurrentie is aangedaan door niet minder dan de vrouw van de president zelf, juist ja, Jacqueline Kennedy. En natuurlijk zijn er in Amerika nog wel meer vooraanstaande vrouwen, die de adoratie van de Amerikaanse teenagers ondergaan. In Rusland is dat anders. Daar is op het ogenblik maar één vrouw die telt, en zij is het onderwerp van de talloze gesprekken der Russen, die zoals bekend is graag en veel praten. Die vrouw is Valentina Tereshkova, inmiddels Valentina Mikolayev. De enige ruimtevaarster ter wereld heeft uiteraard een man uit het vak getrouwd en zij kunnen nu samen over de prachtige uitgezichten praten, die je uit een raket hebt. Er zijn inmiddels in alle kranten foto's van het bruidspaar geplaatst, maar wij willen u dit nagekomen plaatje niet onthouden, omdat het zo aandoénlijk de liefde van bruid en bruidegom illustreert.

n liemaal Eliza S üeElka Doolittles en alle drie met een zelfde pak. Ja, ook in de My-fair-lady-wereld is er al sprake van een uniform. Van links naar rechts J ttuhier de Nederlandse Margriet de Groot, de Duitse Karola Ebeling (die deze rol heeft overgenomen van Sonja Ziemann) en de Engelse t * .Andrews, die de rol zowel in Engeland als op Broadway heeft gespeeld. Ongetwijfeld zou Julie Andrews met haar gouden stem een ,j «stekend figuur slaan bij de filmopnamen van deze musical, maar daasvoor heeft men de voorkeur gegeven aan een ster met een internatio-I ile reputatie, namelijk Audrey Hepburn. Deze plaatjes tonen wij u overigens alleen maar om te laten zien, dat houding en kleding van to over de hele wereld dezelfde zijn.

N – grote mensen – KLEIIGE MENSE