LIJST VAN AFBEELDINGEN

Afb. 1 Tumulus 11, de zgn. Paaschberg, te Weerdinge, Gem. Emmen, N.O. kwadrant met paalgaten, gezien uit het O. In het profiel duidelijk de twee perioden.

Afb. 2 Tumulus II als voren, Z.O. kwadrant met nabijzettingen en paalgaten, gezien van uit het Z.Z.W.

Afb. 3 Tumulus II als voren, opgravingskaart.

Afb. 4 Het urnenveld bij Drouwen, vondsten uit het in 1941 afgegraven gedeelte gelegen in de perceelen Nos 1913 en 1914, Sectie G, Gem. Borger.

Afb. 5 Het urnenveld bij Drouwen als voren, opgravingskaart.

Afb. 6 Tumulus IV bij Fluitenberg, Gem. Ruinen, midden-Zuid-profiel prof. B, gezien uit het W.

Afb. 7 Tumulus IV bij Fluitenberg als voren, Z.W. en N.W. kwadrant, gezien uit het W.

Afb. 8 Tumuli len VII bij Fluitenberg als voren, opgravingskaart, waarop o.m. de bijkaartjes d-. overzicht van de onderzochte heuvels, en e: plattegrond van de hutkom met middenpaal in tumulus I.

Afb. 9 Tumuli 11, Ven VI bij Fluitenberg als voren, opgravingskaart.

Afb. 10 Tumuli 111 en V bij Fluitenberg als voren, opgravingskaart.

Afb. 11 Tumulus II bij Anloo, Gem. Anl o o, tijdens het onderzoek, gezien uit het Z.O.

Afb. 12 Tumulus II als voren, rest van den steenkrans om den derden subtumulus in het W. deel, gezien uit het Z.W.

Afb. 13 Tumulus II als voren, centrum in het Z.W. kwadrant, gezien uit het Z.W.

Afb. 14 Tumulus II als voren, hoofdgraf van den eersten subtumulus, gezien uit het Z.W.

Afb. 15 Tumulus II als voren, opgravingskaart.

Afb. 16 De zgn. grafkelder van Eext, hunebed D XIII bij Eext, Gemeente Anl o o, vóór het onderzoek van 1927, gezien uit het Z.

Afb. 17 De zgn. Eexter grafkelder als voren, vóór het onderzoek van 1927, van boven gezien uit het Z.

Afb. 18 De zgn. Eexter grafkelder als voren, overblijfselen van den trap en den in 1756 opnieuw gelegden vloer, gezien uit het N.