de Punt (gem. Vries); secr. H. Rogaar te Glimmen (gem. Haren).

Het Rolderveld. Voorz. H. Welling te Borger; secr. C. Meijer te Borger.

Ruinerwold. Voorz. P. Alberti te Ruinerwold; secr. L. Buiten te Ruinerwold.

Het Schooneheekerdiep. Voorz. E. Karst te Oud-Schoonebeek (Gem. Schoonebeek); secr. J. G. Rhenardus te Nw. Schoonebeek (Gem. Schoonebeek).

Het Schoonloèrveld. Voorz. M. A. Brinksma te Schoonloo (Gem. Rolde); secr.F. Tennissen te Westdorp (Gem. Borger).

De Slagen. Voorz. A. Steenbergen Fzn. te de Weide (Gem. de Wijk); secr. R. Smit te Hoogeveen.

De Sleenerstroom. Voorz. H. Eising te Diphoom (Gem. Sleen); secr. E. Botma te Sleen.

Spijkerboor. Voorz. K. Wuffing. Annerveenschekanaal (Gem. Anloo); secr. H. Boerma te Annerveenschekanaal (Gem. Anloo).

Het stroomgebied van de Wold Aa. Voorz. G. Wisman te Meppel; penn. J. W. Pol te Ruinerwold; secr. J. Berends te Meppel, Woldstr. 101.

De Uffelterstroom. Voorz. H. Timmerman te Uffelte (Gem. Havelte); secr. J. Bijker Jr. te Eemster (Gem. Dwingeloo).

Valthe. Voorz. J. Hadders Azn. te Valthermond (gem. Odoom); secr. E. Braam te Valthermond (gem. Odoom).

Valthergroenlanden. Voorz. J. Elting Hzn. te Valthe (gem. Odoom); secr. W. J. Klingenberg te Coevorden, A. Kramerstraat 31;

De Veendijk. Voorz. M. Luichies te Veendijk (Gem. Havelte); secr. J. Bel te Veendijk (Gem. Havelte).

De Veen- en Brandstukken (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. J. Meijer te Ter Apel; secr. D. Timmerman Azn. te Ter Apel.

De Veldhuizen. Voorz. K. Brink te Hoogersmilde; secr. J. J. M. Jansen te Assen, Hoofdvaartsweg 2;

De Weehorst. Voorz. J. Douwes Rzn. te Roden; secr. J. Bietje te Roden.

Weerdinge. Voorz. H. Oostingh te Nieuw-Weerdinge (gem. Emmen); secr. O. Visser Gzn. te Nieuw-Weerdinge.

Weg door de Oosterboer. Voorz. B. H. E. Rooda te de Wijk; secr. G. Pastoor te Ruinerwold.

Weg door het Koekangerveld. Voorz. A. Dekker Gzn. te Koekange (Gem. de Wijk); secr. J. Berends te Meppel, Woldstraat 101.

Weg door het Lageveen. Voorz. H. Dekker Wzn. te Zuidwolde; secr. A. Weerts te Zuidwolde.

Weg door het Rolder-, Nijlander- en Deurzerveld. Voorz. K. Hardenberg te Rolde; secr. A. Kamps te Rolde.

Weg door het Zeijerveld. Voorz. H. Klimp te Peest (gem. Norg); secr. L. J. Klompe te Zeijerveld (gem. Vries).

Weg Hijken-Lheebroek. Voorz. E. Scheper te Hijken (gem. Bellen); secr. G. Manting te Bellen, A 52.

Weg langs de Eekhoutswijk. Voorz. J. Mast te Smilde; secr. Joh. Kramer te Smilde.