De Molenwijk. Voorz. A. Pol te Smilde; secr. Joh. Kramer te Smilde.

Nieuw Bonner- en Gieterveen. Voorz. J. van der Veen Hzn. te Boimerveen (Gem. Gieten); secr. J. P. Koek te Gieten.

Nieuw-Buinen. Voorz. T. E. H. Oosterwijk te Nieuw-Buinen (Gem. Borger); secr. J. Benus Jr. te Nieuw Buinen.

Nieuw-Drouwen. Voorz. J. Dilling te Drouwenerveen (Gem. Borger); secr. H. Brink te Drouwenerveen.

Nieuwe Compagniesterdiep (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. J. Nijboer te Wolfsbarge.

Nieuwe Wijkjeā€”Loodegracht (gelegen in Drenthe en Friesland). Voorz. J, Popken te Smilde; secr. E. R. Homan J. Bzn. te Smilde.

Nijensleek. Voorz. S. Oostindiƫ te Steenwijk; secr. H. Piest te Frederiksoord.

Nijeveen-Kolderveen. Voorz. G. Dijkman te Meppel; secr. J. Huisman te Kolderveen.

De Nijlandscheweg. Voorz. K. Boer Jr. te Lieveren (gem. Roden); secr. J. Kemkers te Roden.

De Noord- en Rustlake. Voorz. R. Booy te Dwingeloo; secr. J. Booy D. J.zn. Dwingeloo.

De Noordersloot. Voorz. R. A. Kassies te Nieuw Amsterdam (Gem. Emmen); secr. K. J. Koning te Nw. Amsterdam (Gem. Emmen).

Noordvenen. Voorz. G. Oldenbeuving Jzn te Buinen (Gem. Borger); secr. H. Meijeringh te Borger.

Odoorn. Voorz. R. Marissen te Odoomerveen; secr. W. Eltingte Odoomerveen.

de Odoorner Es. Voorz. L. Elting te Odoom; secr. vacant.

Het Oosterland (gelegen in Drenthe en Groningen). (in uitvoering bij Gron.).

De Oostermoerschevaart. Voorz. J. R. Brandts te Annen (gem. Anloo); secr. D. Pepping te Gieten.

De Oosterstroom. Voorz. E. Horring te Westenesch (Gem. Emmen); secr. A. Lamberts te Emmen, Hoofdstraat 88.

Oranjedorp. Voorz. G. Timmer te Oranjedorp (Gem. Emmen); secr. J. Wielens te Emmen.

De Oshaarsche Ruimsloot. Voorz. L. Honning te Dalerveen (Gem. Dalen); secr. W. J. Klingenberg te Coevorden.

De Oude Runde. Voorz. B. H. Schnieders te Munsterscheveld (gem. Emmen); secr. S. Kloosterman te Emmer-Compascum.

De Oude Vaart. Voorz. C. Mulder te Dwingeloo; secr. J. Bijker te Eemster (gem. Dwingeloo).

De Oude Zwetten. Voorz. J. R. Brandts te Annen (Gem. Anloo); secr. G. Eggens te Zuidlaren.

Paardelanden-Schrapveen. Voorz. H. Poepe te Paardelanden (Gem. Zuidwolde); secr. A. Weerts te Zuidwolde.

De Peizer en Eeldermaden (gelegen in Drenthe en Groningen); Voorz. H. Klimp te Peest (gem. Norg); secr. H. Ensing te Paterswolde.

De Plaatsensloot. Voorz. A. Katuin te Munsterscheveld(Gem. Emmen); secr. P. Breedland te Maten (Gem. Emmen).

De Punt (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. H. P. van Bruggen te