Het Gieterueld. Voorz. H. Meijeringh Jzn te Gieten; secr. J. Wiegman te Gieten.

Glimmen (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. Mr. W. J. de Ruijter deWildt te Glimmen (Gem. Haren); secr. H. Rogaar te Glimmen.

De Groeve. Voorz. R. Mellens te de Groeve (Gem. Zuidlaren); secr. E. Popken te Zuidlaren.

Het Grolloir en Schoonloërveld. Voorz. L. Beijering te Schoonloo (Gem. Rolde); secr. F. Tennissen te Westdorp (Gem. Borger).

Het Gfoote Diep (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. R. Brink Gzn te Vries; secr.W. van Manen Jzn te Vries.

Groote Ruimsloot. Voorz. Mr J. A. ten Holte te Dalen; secr. R. Lubbers te Dsden.

Havelte. Voorz. B. Borgers te Havelte; secr. F. J. Slomp te Meppel, L.- Springerlaan 4.

Kerkenbovenveen. Voorz. G. ten Hoeve te Kerkenveld(Gem. Zuidwolde); secr. A. Weerts te Zuidwolde.

De Kleine Vecht (gelegen in Drenthe en Overijssel). Voorz. G. Gruppen Gzn

te Coevorden (Klooster); secr. J. Rijkse te Coevorden.

Klinkenvlier, Heege en Mars. Voorz. G. Noppers te Coevorden; secr. J. Rijkse te Coevorden.

Kloosterveen. Voorz. J. Oldenziel te Kloosterveen (Gem. Assen); secr. J. Benus te Assen, Boschstraat 41.

De Knijpe. Voorz. E. Ensing te Zuidlaren; secr. G. Eggens te Zuidlaren.

Kobuspad. Voorz. J. A. ten Heuvel te Hoogeveen; secr. R. Smit te Hoogeveen, v. Echtenstr. 36.

De Koksgrup. Voorz. A. Lamberts te Gees (Gem. Oosterhesselen); secr. J. A. Strick te Oosterhesselen.

De Laak. Voorz. H. Warming te Sleen. secr. J. Terpstra te Oosterhesselen.

Langeloo-Lieveren-Peiee. Voorz. D. Bathoom Rznte Peize; secr. J. Gol te Peize.

Lappenvoort. Voorz. E. J. A. Timmerman te Paterswolde; secr. J. Veendijk te Eelde.

Leutingewolde. Voorz. T. J. Riemers te Roderwolde (Gem. Roden); secr. P. Oosterhof te Roderwolde.

De Lheebroekerstroom. Voorz. E. Blaauw te ter Horst (gem. Dwingeloo); secr. L. Pastoor te Lhee (Gem. Dwingeloo).

Lhee-Meppen. Voorz. J. J. M. Jansen te Assen; secr. H. Thalen te Beilen.

Linder- en Schotterveld. Voorz. B. Bruins Jr. te Zuidwolde; secr. C. Hartman te Dedemsvaart D 91a.

Het Loodiep. Voorz. Mr J. A. ten Holte te Dalen; secr. R. Lubbers te Dalen.

De Marsstroom. Voorz. S. Scheltens te Meppen (Gem. Zweeloo); secr. J. Gelling te Zweeloo.

Matsloot-Roderwolde (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. R. Aukema Fzn. te Roderwolde (gem. Roden); secr. P. Oosterhof Jzn. te Roderwolde (Gem. Roden).

Het Meppelerdiep (gelegen in Drenthe en Overijssel). Voorz. B. H. Eelkman Rooda te de Wijk; secr. H. W. Bosman te Meppel.

De Moersloot (gelegen in Drenthe en Groningen). Voorz. D. de Jonge te Roswinkel; secr. J. van Klinken te Tér Apel.