De Broeklanden. Voorz. H. Draaijers te Oosterhesselen; secr. J. Terpstra te Oosterhesselen.

Bronneger. Voorz. H. Nijenhuis Gzn te Bronneger (Gem. Borger); secr. Js. Kruizinga te Drouwenerveen (Gem. Borger).

Brug over de Beilervaart. Voorz. K. van Veen te Hoogersmilde (Gem. Smilde); secr. H. Thalen te Bellen.

De Brunstingerleek. Voorz. R. Popping Hzn. te Hijken (Gem. Bellen); secr. A. Otten te Bellen.

Buinen. Voorz. E. Danes te Nleuw-Bulnen (Gem. Borger); secr. R. Wolters te Buinen (Gem. Borger).

Buinen-Schoonoord. Voorz. H. Nijenhuis te Bronneger (Gem. Borger); secr. A. Raterlng te Borger; penn. J. Busscher te Borger.

Dalerveen. Voorz. L. Honnlng te Dalerveen (Gem. Déden); secr. W. J. Kllngenberg te Coevorden.

De Delften. Voorz. H. Braams te Noordbarge (Gem. Emmen); secr. A. Lamberts te Emmen, Hoofds raat 88.

Drogteropslagen (gelegen in Drenthe en Overijssel). Voorz. E. Robaard te Zuidwolde; secr. Mr H. J. Steenbergen te Dedemsvaart.

De Dwingeldefstroom. Voorz. C. Mulder Jzn te Dwingeloo; secr. J. Bijker Jzn Jr te Eemster.

Eelderwolderpolder (gelegen In Drenthe en Groningen). Voorz. D. v. d. Veen te Groningen, Paterswoldscheweg 89.

Ees-Westdorp. Voorz. J. Loman te Schoonoord; secr. S. Volkers te Borger.

Eext. Voorz. H. Bulter te Eext (Gem. Anloo); secr. W. Homéui te Eext (Gem. Anloo).

Eexterveen. Voorz. H. Hogen Esch te Eexterveen (gem. Anloo); secr. H. Klouwen te Eexterveen (Gem. Anloo).

Eexterveenschedallen-Eext. Voorz. W. Meinders Rzn. te Eexterveen (Gem. Anloo); secr. J. v. d. Veen te Eexterveen (Gem. Anloo).

Het Emmer-Compascuum. Voorz. H. Middel te Emmer-Compascunm (Gem. Emmen); secr. Y. Visser te Emmer-Compascuum (Gem. Emmen).

De Eschgronden bij Eext. Voorz. W. Bulter te Eext (Gem. Anloo); secr. J. Dekker te Eext.

Exloërveen. Voorz. J. B. Th. Smit te Exloo (Gem. Odoom); secr. A. G. Zikken te Valthermond.

Exloo. Voorz. K. Jonker te 2e ExloSrmond (Gem. Odoom); secr. J. Smit te Exloo (Gem. Odoom).

Gasselte. Voorz. J. Luis Gzn. te Gasselternljveen (Gem. Gasselte); secr. G. Jansen te Gasseltemljveen.

Gasselterboerveen. Voorz. Joh. Moesker te Gasselterboerveenschemond (Gem. Gasselte); secr. M. G. Mulder te Gasseltemljveen (Gem. Gasselte).

Gasselternijveen. Voorz. J. Bentum te Gasseltemljveen; secr. P. Hollander te Stadskanaal.

Het Gasselterveld. Voorz. E. Eggens te Gasselte; secr. H. Tingen te Gasselte.

De Geeserstfoom. Voorz. J. Rigterink te Zwinderen (Gem. Oosterhesselen); secr. vacant.

Gieten-Bonnen. Voorz. J. Hogen Eseb JznteGieten; secr.J.P. Koek te Gieten.

Gieterueen. Voorz. H. Koopman te Gieterveen (Gem. Gieten); secr. R. Sol, Nieuwe Diep, Stadskanaal.