Zuidwolde. Burg. W. Udema; secr. H. Jans; ontv. A. Weerts.

Zweeloo. Burg. en secr. mr A. Kleijn; ontv. H. C. Scheltens.

WATER- EN VEENSCHAPPEN IN DRENTE

Waterschappen

De Aalderstroom. Voorz. H. Perkaan Hzn te Wezup (Gem. Zweeloo); secr. J. Gelling te Sleen.

Alteveer. Voorz. vacature; secr. G. Reinders te Hoogeveen, Bentincksl. 57. Amstefdamscheveld-Zuid. Voorz. J. Koopman te Amsterdamscheveld

(Gem. Emmen); secr. J. H. Akkerman te Amsterdamscheveld (id.). Annen. Voorz. J. R. Brandts te Annen

(Gem. Anloo); secr. H. Boerema

Annerveenschekanaal (Gem. Anloo). Annerveen.'Vootz. H. Meijer te Annerveen (Gem. Anloo); secr. H. Holmersma te Eexterveenschekanaal (Gem. Anloo).

Barger-Compascuum. Voorz. J. R. Stuut te Nieuwe Pekela; secr. Y. Visser te Emmer-Compascuum (Gem. Emmen).

Barger-Erfscheidenveen. Voorz. G. J. Scholten te Emmen; secr. R. Kliphuis te Emmen.

Barger-Oosterveen. Voorz. J. Kuntzel te Klazienaveen (Gem. Emmen); secr. R. Kliphuis te Emmen.

Barger-Oosterveld. Voorz. J. H. Hoge te Nw-Dordrecht (Gem. Emmen); secr. G. B. Vocks te Barger-Oosterveld.

Barger-Westeneen. Voorz. E. Hadders te Nieuw-Amsterdam (Gem. Emmen); secr. R. Meijerlng te Nw.-Amsterdam (Gem. Emmen).

Beilen-Nieuweroord. Voorz. H. Schuring Rzn. te Wijster (Gem. Beilen); secr. A. Otten te Beilen.

Be Beilerstroom. Voorz. L. Vording te Alting (Gem. Beilen); secr. A. Otten te Beilen.

Beilervaart-Veenesluis. Voorz. F. Meilof te Hoogersmilde; secr. J. Haasjes te Hoogersmilde.

De Bennemaatsstroom. Voorz. O. Mulder te Dwingeloo; secr. K. Mulder te Dwingeloo.

Boerdijk. Voorz. H. Boer te Erm (Gem. Sleen); secr. E. Botma te Sleen. De Boerelaan. Voorz. G. H. Brinks te Peize; secr.P.Oosterhof teßoderwolde.

Het Boerpad. Voorz. C. Middelveldt te Ruinerwold; secr. J. Brouwer Jzn te Nijeveen.

Bonnerueen, Voorz. J. Groenwold Jr te Stadskanaal, Pekelderweg; secr. A. Trip Jzn te Gieterveen (Gem. Gieten).

Boonspolder.Voon. M. K. Boon te Hoogezand; secr. W. Kremer te Hoogezand; penn. A. Klaster te Hoogezand,

Borger-Westdorp. Voorz. H. Pott te Borger; secr. H. J. Tiesing te Borger.

Bfammershoopveen. Voorz. M. Meelkir te Exloo (Gem. Odoorn) secr.G.W.Bonder te Odoomerveen (Gem. Odoom).

Dg Voorz. G. te Meppel; secr. Mr C. J. M. A. Gast te Meppel.

Branten-Jardens-Nijslagen. Voorz. R. Wuffing te Zuidlaren; secr. G. Eggens te Zuidlaren.

De Broeken. Voorz. J. Enting te Zuidlaarderveen (Gem. Zuidlaren); secr. H. Enting te Zuidleiarderveen.