LIJST VAN AFBEELDINGEN

Afb. 1 Bronstijdheuvel in laatste overschot van het heideveld Z.W. van Eext, Gem. Anl o o, opgravingskaart.

Afb. 2 Tweeperioden-heuvel bij Eldersloo, Gem. Rolde, met profiel B, gezien uit het Z.W.

Afb. 3 Heuvel als voren, centraal gedeelte met profiel Aen secundair hoofdgraf, zoomede schachtgraf met lijksilhouet, gezien uit het 0.N.0.

Afb. 4 Heuvel als voren, opgravingskaart.

Afb. 5 Heuvel als voren, het primaire hoofdgraf met het secundaire daarboven in profiel A, (vak H—6), gezien uit het Z.

Afb. 6 Urnenveld bij Eldersloo als voren, kringgrepbijzetting met um No 18 in het centrum (vak M—B/9), gezien uit het Z.

Afb. 7 Urnenveld als voren, opgravingskaart.

Afb. 8 Urnenveld als voren, westelijk gedeelte met rechthoekige kringgrepheuvels, gezien uit het O.

Afb. 9 Als voren, doch gezien uit het N.W.

Afb. 10 Als voren, opgravingskaart.

Afb. 11 Tumuli I—III (van links naar rechts 11, I, resp. III) uit steen- en bronstijd, bij Vredenheim, Gem. Rolde, gezien uit het Z.

Afb. 12 Steentijdheuvel I bij Vredenheim als voren, gezien uit het Z.

Afb. 13 Heuvel I als voren, opgravingskaart.

Afb. 14 Heuvel I als voren, hoofdgraf, gezien uit het O.

Afb. 15 Bronstijdheuvel II bij Vredenheim als voren, vaste grond onder hoofdgraf met de tweemaal drie paalgaten ter weerskanten daarvan, gezien uit het 0.Z.0.

Afb. 16 Heuvel II als voren, opgravingskaart.

Afb. 17 Bronstijdheuvel 111 bij Vredenheim als voren, Z.W. kwadrant met grafplaats, gezien uit het Z.W.

Afb. 18 Heuvel 111 als voren, Z.O. kwadrant met neolithisch hurkgraf onder den zool met podsolprofiel, gezien uit het Z.O.

Afb. 19 Heuvel 111 als voren, opgravingskaart.

Afb. 20 Heuvel 111 als voren, hurkgraf als Afb. 18, doch later opgravingsstadium, met lijksilhouet en beker aan het voeteneinde, gezien uit het Z.W.

Afb. 21 Tweeperioden-heuvel I, uit steen- en bronstijd, bij Eext, Gem. An 1 00, hoofdgraf met kopsilhouet en grafvondsten, gezien uit het W.