vinden, dat over de match met Engeland, waarvan het tot-stand-brengen onmogelijk was gebleken, door eenige bladen tal van hoogst voorbarige berichten waren opgenomen. Hij vroeg het bestuur, het zijne te willen doen, om dergelijke mededeelingen in de couranten in het vervolg te voorkomen. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering hierna gesloten.

De kleine Bondswedstrijd, ter gelegenheid van deze bijeenkomst uitgeschreven, begon reeds Zaterdagavond om half acht. De wedstrijd is uitstekend geslaagd. Wij deelen enkel den uitslag mede. (De spelers werden bij loting in de groepen hunner klasse ingedeeld).

Hoofdklasse.

Groep I.

Deelnemers: Jhr. H. Strick van Linschoten, dr. Ollandjhr. A. E. v. Foreest, Splinter. Uitslag: Van Foteest, dr. Olland en Splinter behaalden ieder 2 punten. Bij loting kreeg Splinter den ïsten en dr. Olland den 2den prijs.

Groep II.

Doelnemers: J. C. Reeders, F. Benima, Meijer, Den Hertog.

Uitslag: Den Hertog ie prijs (2 punten), Benima 2e prijs (1V2 punt), na loting met Reeders (1V2 punt).

Eerste klasse. .

Deelnemers: Van Heijst, „Mars'', Huykman, Rudelsheim.

Uitslag: „Mars" ie prijs (3 punten), Rudelsheim 2e prijs (1 punt), na loting met Van Heijst en Huykman, die ieder ook 1 punt behaalden.

Tweede klasse.

Groep I.

Deelnemers: Van Eelde, Van Lerven, Wijers, Swart.

Uitslag: Swart ie prijs (3 punten), Van Lerven 2e prijs (2 punten).

Groep II.

Deelnemers: Fijth, Bouvé, Schröder, Koekebakker.

Uitslag: dr. Bouvé ie prijs, Fijth 2e prijs (na loting). Beiden behaalden 2 punten.

Groep III.

Deelnemers: Smit, Ter Braak, Van der Poel, mej. Jansen.

Uitslag: Smit ie prijs (2V2 punt), mej. Jansen (2 punten).

Groep IV.

Deelnemers: Vinkhuijzen, Benavente, Tinholt, Van Hoorn.

Uitslag: Benavente ie prijs, Van Hoorn 2e prijs (na loting).

Beiden behaalden 2 punten.

Groep V.

Deelnemers: Jhr. Strick van Linschoten Sr., Van Bemmel, Belt, L. van Rhijn. Uitslag: Jhr. Strick van Linschoten Sr. ie prijs (2V2 punt), Van Bemmel (1V2 punt), na loting met Van Rhijn (1V2 p.).

Derde klasse.

Groep I.

Deelnemers: De Ring, Zody, Blitz, Altena.

Uitslag: De Ring ie prijs, Blitz 2e prijs (na loting).

Beiden behaalden 2 punten.