Eeuige dagen later verscheen Beppo Cicolo, met Miranda Pagani bij zich, voor het geregt, en gaf de noodige inlichting omtrent de Camorra, hetgeen zijne gratie ten gevolge had.

Ealkenberg bleef, ofschoon hij zich geen moeite gaf om zich te verbergen, onaangetast. Nadat een jaar verstreken was, werd hij de gelukkige echtgenoot van Miranda, en keerde naar Duitschland terug. Wat Januaria betrof, deze verloor haren jaloerschen verloofde, en huwde met een Piernonteesch staf-officier.

DE GAKKOTTE TE LONDEN.

13e periode van den zelfmoord begint in Engeland, gelijk men weet, in het najaar, wanneer de zware Oud-Engelsche fog (mist) geen straal van licht en hoop in de door de spleen verduisterde ziel iaat doordringen, en duurt tot Kersmis, wanneer de Engelschman, volgens oud gebruik, zoo veel moet eten en drinken, dat hem geen tijd overblijft om zich den hals af te snijden; maar gedurende de maanden November en December heeft ieder in Albion het regt om zich op te knoopen, en niemand betwist een ander dit regt; want het is natuurlijk en altijd zoo geweest. Even zoo natuurlijk is het, dat zwendelarij en bedrog in het midden van den zomer, wanneer het Londensche season zijn toppunt heeft bereikt en alle rijke lieden en avonturiers van de Yereenigde koningrijken in en rondom Hyde-parh verzameld heeft, aan de orde van den dag zijn. Het zakkenrollen neemt eenigen tijd later, in Augustus en September, wanneer de nationale wedrennen ontzaggelijke menigten volks op de been brengen, de voornaamste plaats in de jaarboeken van politie en justitie in. Meer in het oog loopend moet het reeds wezen, dat juist de lentezon de donkerste aandoeningen van den mensch schijnt op te wekken. Wanneer zich de natuur met knoppen, bloesems en bladeren ontwikkelt, de lentezon van den blaauwen hemel hare verjongende stralen op oud en koud gewordene harten werpt, den vogelen nieuwe liederen leert en den menschenkinderen oude herinneringen