In gebouw „Vriendenkring" vond van half 7 tot half 8 een druk bezochte receptie plaats en het werd zelfs wat later, omdat om half 8 nog niet allen die daarvoor waren gekomen, gelegenheid hadden gehad het bestuur geluk te wensen.

Voor de bestuurstafel verscheen allereerst de Bondsvoorzitter J. H. Willems. Zoals gebruikelijk is bij 40-jarige jubilea had Ons Genoegen de fraaie NDB-plaquette in ontvangst te nemen, terwijl de heer D. de Zwart, voorzitter van Ons Genoegen, de mededeling ontving dat hij tot lid van verdienste van de N.D.B. is benoemd, een beloning die deze harde werker voor de damsport in Utrecht ten volle toekomt.

Onder aanvoering van de heer J. Eppenga kwam het bestuur van de Utr. Prov. Dambond zijn gelukwensen aanbieden en verder zagen we afgevaardigden van de zusterverenigingen U.D.G., Tuindorp, O.D.I., Vriendenkring, O.K.K. (Baarn), Ons Genoegen (Zeist), Het Rooster (De Bilt), Amerongen e.a.; verder l^den, oud-leden en sympathiserenden. Velen deden hun gelukwensen vergezeld gaan van het aanbieden van bloemen, waardoor de zaal een feestelijk aanzien kreeg en de aanwezigen in een prettige stemming kwamen en.in deze stemming werd het feest in de avonduren voortgezet in Trianon.

ADRESWIJZIGINGEN EN KORTE BERICHTEN.

Amsterdam. Proficiat „G.S.". Het le, 2e en 3e tiental behaalde elk in hun klasse het afdelingskampioenschap in de bondscompetitie. Een uitzonderlijke prestatie, die waard is vermeld te worden.

Beneden Leeuwen. Simultaan Gordijn : + 32 = 8 — 3.

Bovenkarspel. G.S.Z. organiseert op Zondag, 14 Mei de traditionele West-Friese damdag.

Breda. Het adres van de Secretaris van D.O.S. is thans H. Rooijmans, Gr. markt 37.

Dinxperlo. Secr. is thans: J. W. te Grotenhuis, B no. 8.

Goes. Secretaris van G.D.C. is thans: L. Anderson, Koninginneweg 30.

Groningen. „D.V.S. en „Groningen" zijn tot een fusie overgegaan onder de nieuwe naam Damclub „Gruno".

Secretaris: J. L. van Voorst, Oppenheimstraat 19 b.

Haarlem. Het lid Ph. Rost van H.D.C. te Haarlem is op het propaganda-pad getreden. Op 30 Jan. jl. gaf hij een simultaan in de

cantine van de kousenfabrieken van „H.I.N." voor het personeel. + 19 = 4 — 3.

Op 24 Maart j.1. had de oprichtingsvergadering van een damclub „H.I.N." plaats met 27 leden en direct volgde aansluiting bij de bond.

Een fraai succes dus.

De heer Rost is nu met andere fabrieken en garages bezig voor het organiseren van wedstrijden. Veel succes wensen wij gaarne.

Dit voorbeeld kan gerust ook in andere steden gevolgd worden.

Heerlen. Secretaris is thans: Th. Politiek, Achterstr. 5.

Hillegom. Het 4 dorpen-tournooi bracht het volgende resultaat: Lisse Vooruit 9, Hillegom 7, E.M.S. 5 en Sassenheim 3 punten.

Lisse won hierdoor voor de 2e maal de wisselbeker.

Hilversum. Op 6, 7 en 8 Mei a.s. belangrijke match Piet Roozenburg, „wereldkampioen" tegen Maurice Raichenbach, georganiseerd door Hilversums Damgenootschap in samenwerking met onze reizende ambassadeur Ham.

Er wordt gespeeld in „Ons Gebouw", Havenstraat 139.

Maarssen (U.). Secretaris: W. L. Boogaard, Diependaalsedijk 16.

Megchelen, Gld. Secr.: damclub M.D.C. is thans J. J. C. Bouman, No. 115.

Pekela. De damclub „Pekela" organiseerde voor de leerlingen van alle scholen grote damwedstrijden, waarvoor vooral uit onderwijskringen grote belangstelling bestond.

Rotterdam. Zuiderdamclub: Secretaris H. Doornbos, Putsche Bocht 167.

Santpoort. Secr.: Chr. Dam- en Schaakclub „Diagonaal" is thans D. den Uijl, Terrasweg 54.

Scheveningen. Secretaris is thans H. Kruit. Schoolstr. 6a.

Texel. „O.K.K." heeft de naam gewijzigd in damclub „Texel". Secr. H. Gomes, Warmoesstr.

IJmuiden. ,Roozenburg simultaneerde bij D.C.IJ. + 19 = 5 — 1.

Vorden. Simultaan Ham: +31 = 14 — 7.

Agentschap Amsterdam.

Op zijn verzoek is de Heer W. J. Bauer, Celebesstraat 46 te Amsterdam-O., ontslag verleend als agent van ons bondstijdschrift en de bondsuitgaven.