Blauw, J.: Goden en mensen. Cyprianus, Th. C.: Keuze uit zijn geschriften. Ernst en vrede. Opstellen rondom de ethische theologie. Hoek, J. A.: Woordwording des Woords. Klooster, F. H.: The incomprehensibility of God in the Orthodox Presbyterian conflict. Zie ook Barth, K. — Bijbel — Calvinisme — Gebed — Geloofsbelijdenis, De Nederlandse — Jezus Christus — Nieuwe Testament — Oude Testament — Uitverkiezing. Gods goochelaartjes, Wit, A. de. Gods peilschaal, Grolle, J. H. Gods uur, Meer de Walcheren, P. van der. Godsbewijs, Het, van dokter Chantrain, Schreurs, J. Godsdienst, Zie Freud, S. — Jung, C. G.

Godsdiensten, De, der mensheid. Onder red. van B. A. G. Vroklage. Met medew. van W. Assplbergs, J. Boosten, A. Carnoy e.a. Roermond, J. J. Romen & Zonen. 6. J. L. M. de Lepper: De godsdienst der Romeinen. Godsdienstgeschiedenis. Kruisheer, J.: De synthese der godsdiensten. Proceedings of the 7th congress for the history of religions. Zie ook Offermaal — Romeinse godsdienst. Godsdienstige opvoeding. Hubertinus, P.: God, gezin, gemeenschap. Kuijt, P.: Bedreiging en belofte. Mandigers, O.: Leerboek der opvoedkunde Dl 3. Rombouts, S.: Katholieke pedagogiek. Dl. 3. Zie ook Zondagsschoolonderwijs. Godsdienstonderwijs. Voor Protestanten. Apperloo, M.: Bijbelonderwijs en verkondiging. Beekamp, L. H.: Kort overzicht van de geschiedenis der Christelijke kerk ten dienste van catechisatiën. Catechisatie-boek. Eringa, J.: De weg des heils. Geloof, Het Christelijk. Gispen, W. H.: Catechisatie-dictaat. Groenewoud, H. G.: Met eigen woorden. Have, P. ten: Het werkende woord. Hoek, J., en D. Langedijl c: Geloof en belijdenis. Leven, Naar het volle, der Kerk. Swigchem, D. van: Geen vreemde meer. Vos, T. A.: Hulpboekje voor het catechetisch onderwijs. Westerveld, H. E. J.: Het godsdienstonderwijs op de scholen voor voorbereidend hoger en middelbaar onderwijs. Zie ook Geloofsbelijdenis — Zondagsschoolonderwijs. Voor Rooms-Katholieken. Biemans, C.: Heer Jesus, kom! Blanken, H. H. F.: Godsdienstonderwijs voor scholen en cursussen voor voortgezet onderwijs. Dinjens, J. W.: Onderzoekt alles .... behoudt het goede. Heil, E.: De leerling van Christus. Hengel, W. van den: Van hart tot hart. Hubertinus, P.: God, gezin, gemeenschap. Katechismus of Christelijke leer ten gebruike van de Nederlandse bisdommen. Katechismus, Eerste. Katechismus, Kleine, ten gebruike van de Nederlandse bisdommen. Kloostermans, B. C.: Ons voorbeeld.