Letteren, Dietse. Bibliotheek voor de Dietse landen. Amst., J. M. Meulenhoff. Zie Oltmans, J. F. Letterkunde. Puelhekke, M. A. P. C. : Woordkunst. Szerb, A. : Die Suche nach dem Wunder. Zie Dichtkunst.

Leurs, Stan, Zie Firmin, Broeder— Kunstgeschiedenis, Alg.— Mechelen de heerlijke.

Léveillé, A., Zie Schenkling, S.

Leven, 't Daag’lijks. Onder red. van Aug. Weiss. Door O.A. van Loghem, Aug. Weiss en M. Vlasblom. Voor de hoogste klassen van de lagere school, het voortgez. onderw. en het nijverheidsonderw. Meppel, M. Stenvert en Zoon. Zie Loghem, O. A. van — Weiss, A. Leven en daden van Pastoor Poncke van Damme in Vlaanderen, Eekhout, J. II. Leven en streven, Berendsen, A. W. H. M., en A. II. J. van Witzenburg. Leven, Het, gaat door, Boudens—van Ileel, C. Leven, Het, in Christus, Hovy, J. A. L. Leven, Het, van een Finsohe vrouw, St&hlberg, E. Leven, Het, van Polichinel en zijn talrijke avonturen, Feuillet, O. Leven, Het, van Willem van Oranje, Stamperius, J.

Leven, Het nieuwe. Amst., H. J. Paris. 5. W. J. Oehler : Ouder worden ? Levende bij de dooden, Enklaar, D. Th. Levende stad, De, Stroh, F. Levensbeschrijving: Botlienius Brouwer, A. J. : Historische figuren. Zie Protestantisme — Roomsch-Katholicisme. Levensllitsen, Vries Amman, T. de. Levensinzicht, Rilke, R. M. Levenskameraden, Lützéler, H.

Levensleer, Katholieke. Heemstede, De Toorts. Ascese. 1—4. J. W. Kerssemakers : Nader tot God.

Levenslente. Jeugdleven, geschetst door P. I. M. Met foto’s. [Rijswijk], Uitgeverij Nieuwvoorde, Kruisvaarders van Sintjan. 1940. 8o. ai X 14. 175 blz. fl. 1.85* Levensmozaïk, Veenendaal — Kreulen, L. J. van. Levensuitzicht voor moderne menschen, Schouwenburg, N. G. J. van. Levensvernieuwing, Niekel, J. II. Levensverzekering. Kahrel, tl. : De overeenkomst van levensverzekering met aanwijzing van den derden-bevoordeelde. Sytsma, C. : De beleggingen van de levensverzekering-maatschappijen. Wet op het levensverzekeringsbedrijl. Zie Inkomstenbelasting — Loonbelasting. Levensvreugde, Brussee, H. G., A. den Duik en A. L. C. A. van Nijnanlen. Levenswijsheid : Rilke, R. M. : Levensinzicht. Zie Aphorismen.